TechSafety First to firma prężnie rozwijająca swoją działalność na Warmii i Mazurach. Siedziba firmy znajduje się w malowniczej miejscowości Maróz, położonej między Nidzicą a Olsztynkiem 6 kilometrów od trasy S7 na skraju Puszczy Napiwodzko – Ramuckiej. Zasięg działalności firmy obejmuje całą Polskę. Wykonujemy badania czynników szkodliwych występujących w środowisku pracy, badania i analizy termowizyjne. Kolejnym zakresem naszej oferty jest czyszczenie  kanałów wentylacyjnych. Korzystając ze sprzętu fińskiej firmy Air Power wykonujemy usługi czyszczenia układów wentylacji w dużych zakładach przemysłowych, mniejszych firmach produkcyjno – usługowych jak również w budynkach biurowych.Zajmujemy się również bezpieczeństwem technicznym i bezpieczeństwem pożarowym.

Jesteśmy zespołem stale podnoszącym swoje kwalifikacje, który wykorzystuje nowe technologie w praktyce. Umożliwia nam to dogłębne i szybkie rozwiązanie problemu klienta związane z szeroko pojętym  bezpieczeństwem w środowisku pracy.

Kreujemy bezpieczne środowisko pracy – to nasze motto.

Środowisko w jakim pracujemy ma bardzo istotny wpływ na nasze zdrowie, a co za tym idzie również bezpieczeństwo nasze i osób współpracujących z nami. Wiemy jak zminimalizować ryzyko wynikające z niekorzystnych zjawisk, które są stałym elementem procesów produkcji jak również miejsc pracy biurowej. Jednym z naszych atutów to praca na nowoczesnym sprzęcie takich firm jak Svantek, Sensidyne Industrial Healt & Safety Instrumentation, Air Power, Flir Systems.

Zawsze wykazujemy się dużą elastycznością i indywidualnym podejściem do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z doświadczenia wiemy jak ważne jest dostarczenie kompleksowej usługi najwyższej jakości we właściwym dla klienta czasie, dlatego też wymagania jakie stawia nam klient są priorytetem.